Innowacyjna i jeszcze lepsza kamerka GoPro Hero 7

Kamera GoPro od samego początku swojego istnienia na rynku zyskała grono fanów.

Wielu ludzi nie wyobraża sobie swoich wymarzonych wakacji bez tego sprzętu. Co sprawia, że są tak uwielbiane i wyjątkowe? W szczególności jest to ich wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Nadają się nawet dla najbardziej zagorzałych sportowców, których kamera musi podołać zadaniom specjalnym. GoPro jest odporna na pył, kurz, wodę, wstrząsy i błoto, dlatego może być z Tobą praktycznie wszędzie. Jej wyjątkowość skrywa się także w rozmiarze i wadze tego sprzętu. Jest on niezwykle poręczny, waży niewiele, pozwala uniknąć dodatkowego bagażu, a mimo tego cechuje się tak wysoką jakością.

GoPro Hero 7

Ta niezwykła kamerka to najbardziej zaawansowana wersja kultowego sprzętu. Niezwykle odporna, wytrzymała i niezawodna. Podobnie jak poprzednia wersja jest wodoodporna do 10 metrów, odporna na kurz, błoto, pył i wstrząsy. Dodatkowo została wyposażona w stabilizację HyperSmooth dzięki czemu możesz uzyskać filmy niczym nagrane z gimbalem. Praca z tą kamerką wydaję się o wiele przyjemniejsza dzięki komendom głosowym, które umożliwiają sterowanie sprzętem bez użycia rąk. Dzięki niej Twoje nagrania możesz tworzyć w rozdzielczości aż 4K w prędkości 60 klatek na sekundę i FullHD 1080p w 240 klatkach na sekundę. Zdjęcia, które wykonasz mogą mieć format JPEG i RAW o rozdzielczości 12MP. Procesor obrazu GP1 został udoskonalony dodatkowo o 2GB pamięci operacyjnej RAM.

Sprzęt o super mocy

Bądź bohaterem i rejestruj chwile z najlepszą dokładnością. Dzięki kamerce będziesz mógł zatrzymać chwile na dłużej i powracać do nich kiedy tylko będziesz chciał. Bez dodatkowego stabilizatora utrzymasz zaskakującej jakości, wyraźny obraz i upamiętnisz każdy szczegół. Chcesz podzielić się relacją z dnia z Twoimi znajomymi na żywo? Z kamerą GoPro Hero 7 masz możliwość streamingu na żywo na platformie Facebook Life. Nowy tryb do robienia zdjęć SuperPhoto pozwoli na wydobycie kolorów, gry światła, zredukuje prześwietlenia, cienie i dzięki temu zdjęcie, które uzyskasz będzie tworzyć piękną całość. Zobacz więcej na https://www.gohd.pl/kategoria/kamery-gopro/kamery

Dodaj komentarz